Co mnie wyróżnia?

  • DOŚWIADCZENIE: Pracuję czynnie w zawodzie fizjoterapeuty, rehabilitanta, masażysty od 2000 r. z pacjentami w ZOZ-ach, NZOZ-ach, SZPITALACH, ZPCHr-ach z osobami niepełnosprawnymi oraz rehabilitując na otwartym rynku. Od 2005 r. zajmuję się również specjalistycznym zaopatrzeniem ortopedycznym w dziedzinie neurologii, rehabilitacji, ortopedii oraz w medycynie sportowej.

  • KWALIFIKACJE: Ukończony wydział lekarski Wojskowej Akademii Medycznej/Uniwersytetu Medycznego oraz inne kierunki medyczne związane z fizjoterapią, rehabilitacją osób niepełnosprawnych oraz odnową biologiczną. Kursy z akredytacją Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Szkolenie w Skandynawskim Laboratorium Ortopedycznym, dawnym SOL. Coroczny udział w targach rehabilitacyjnych.

  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE: Poprzez indywidualne podejście do problemu moich Klientów oraz połączenie rehabilitacji z zaopatrzeniem ortopedycznym, zapewniam sobie długotrwałą i owocną współpracę, zyskując uznanie w oczach pacjenta oraz coraz szersze grono zadowolonych klientów z moich usług. Na tym mi zależy.

  • SKUTECZNOŚĆ: Pracuję najnowszymi metodami fizjoterapeutycznymi z zakresu ortopedii, neurologii, pediatrii oraz medycyny sportowej. Łączę kilka systemów i technik z danej dziedziny. Wszystko to sprawia, że dysponuję szerokim wachlarzem terapii odpowiednim do danego schorzenia, urazu etc.

  • ELASTYCZNOŚĆ: Moją pasją jest fizjoterapia i wszystko co z nią związane. Są osoby które potrzebują terapii oraz leczenia w domu np. ze względu na swój stan zdrowia, utrudniony lub brak dojazdu do placówki służby zdrowia lub zwyczajnie wygodę a ja to Państwu umożliwiam. Dojeżdżam do domu pacjenta, pracuję od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora.

  • WYSOKA JAKOŚĆ SPRZĘTU: DTL to tylko jedna osoba, siedziba firmy oraz brak pracowników, dzięki czemu obniżam koszty tj. pomijam np. pośredników zatem mogę sobie pozwolić na zaopatrywanie moich pacjentów w kosztowny, wysokiej klasy sprzęt ortopedyczny: Francja, Hiszpania, Niemcy, Szwecja , USA a także Polski.

  • SZYBKI KONTAKT I REALIZACJA: Drodzy Państwo, zawsze jestem dostępny pod numerem telefonu umieszczonym na stronie. Jeżeli nie mogę odebrać bo akurat prowadzę terapię czy jestem w terenie to na pewno oddzwonię. Możecie również do mnie napisać pod adres zarówno e-mailowy jak i stacjonarny. Do świeżych i ostrych stanów przebiegających z bólem tj. urazów typu skręcenia, zwichnięcia, dyskopatia itd. staramy się w miarę możliwości dojechać tego samego dnia.